گزینه های جانشینی برانکو ، از قطبی و دایی تا کرانچار و گل محمدی

بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس مدیرعامل باشگاه پرسپولیس احتمالا تا یکی دو روز مدام می گوید به گزینه دیگری غیر از برانکو فکر نمی کند اما انتها ناچار است در هیات مدیره باشگاه بحث جانشین او را مطرح کند کما اینکه همین حالا نیز نا م های زیادی از فکر و سر و او گذشته و مشاوران متعددی در این خصوص ساعت هاست کارشان را آغاز نموده اند.

گزینه های جانشینی برانکو ، از قطبی و دایی تا کرانچار و گل محمدی

طی ساعاتی که از جدی شدن مساله جدایی برانکو گذشته نام هایی در خصوص جانشینی او به گوش خورده هر چند طرفداران پرسپولیس غالبا معتقدند هیچ مربی دیگری قادر به تکرار موفقیت های برانکو نیست و هر گزینه دیگری در راس کار قرار بگیرد محتوم به شکست و ناکامی است.

از طرفی مربیان ایران و خارجی هم می دانند نشستن جای برانکو با کسب 6 جام در 4 سال چقدر سخت خواهد بود و هر کسی جرات ندارد جای او بنشیند.بخصوص پیشکسوتان امتحان پس داده ای مثل درخشان و دایی.

در عین حال طی این چند ساعت همچنان نام افشین قطبی، زلاتکو کرانچار، علی دایی و یحیی گل محدی به عنوان گزینه جانشینی برانکو به گوش می رسد.البته درباره علی دایی این شایعه وجود دارد که یک سال از مربیگری منع شده و اصلا رد ایران نیست. یحیی گل محمدی هم ظاهرا قراردادش را با پدیده تمدید نموده اما گفته می گردد بندی در قرارداد او وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس می تواند جدا گردد.در خصوص گزینه خارجی گفته می گردد یک کروات دیگر نامزد جانشینی برانکو است و در خصوص قطبی حتی شایعاتی درباره مذاکره با او در روزهای آخر حضور برانکو در ایران شنیده می شد.

11

منبع: ایران ورزشی

به "گزینه های جانشینی برانکو ، از قطبی و دایی تا کرانچار و گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های جانشینی برانکو ، از قطبی و دایی تا کرانچار و گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید