لالوویچ: انتظار داریم قانون رعایت گردد، صالحی امیری: تا سه هفته آینده انتخابات کشتی برگزار می گردد

صالحی امیری در دیدار با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی به مسائل پیرامون کشتی ایران پرداخت.

لالوویچ: انتظار داریم قانون رعایت گردد، صالحی امیری: تا سه هفته آینده انتخابات کشتی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ادامه دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با سران ورزش دنیا در حاشیه افتتاح ساختمان جدید کمیته بین المللی المپیک در لوزان سوئیس ظهر امروز لالوویچ در دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن اشاره به اهمیت صندلی کشتی ایران گفت: من یکی از مدافعان کشتی ایران هستم و بارها بدلیل حمایت از کشتی ایران مورد انتقاد قرار گرفتم.

وی توضیح داد:در حال حاضر برای میزبانی ایران ازمسابقات جام دنیای کشتی فرنگی در حال مذاکره هستیم و از اینکه کمیته ملی المپیک ایران از رشته کشتی حمایت می نماید خوشحالم و سعی داریم با برنامه ریزی های دقیق در فدراسیون دنیای کشتی این رشته ورزشی را تماشاگر پسند کنیم.

لالوویچ درباره انتخابات کشتی ایران گفت: ما در موضوعات داخلی کشتی ایران مداخله نمی کنیم و دراین باره با نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی نیز صحبت نموده ایم؛ ما فقط توقع داریم همه چیز براساس تصمیمات مجمع عمومی باشد و قانون رعایت گردد چرا که ما حتی در امور فدراسیون دنیای کشتی نیز دخالت نمی کنیم.

وی همچنین در مورد سهمیه بازی های ساحلی آسیا به ایران قول همکاری داد.

در ادامه صالحی امیری ضمن تاکید بر اهمیت کشتی در ایران و اینکه بدون کشتی ورزش ایران هویت ندارد و همچنین انتخابات رئیس فدراسیون کشتی ایران صحبت کرد و اضافه کرد: تا سه هفته آینده انتخابات کشتی برگزار می گردد و کمیته ملی المپیک در امور فدراسیون ها دخالت نمی نماید و فقط نقش نظارتی و حمایتی داریم.

هممچنین در این دیدار صاحی امیری با تاکید برمیزبانی ایران در مسابقات جام دنیای کشتی فرنگی درخصوص شهرهای پیشنهادی برای میزبانی این رقابت ها مصاحبه کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لالوویچ: انتظار داریم قانون رعایت گردد، صالحی امیری: تا سه هفته آینده انتخابات کشتی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لالوویچ: انتظار داریم قانون رعایت گردد، صالحی امیری: تا سه هفته آینده انتخابات کشتی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید