توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می گردد

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری ظهر سه شنبه در آئین بهره برداری از تولیدات صنعتی و محصولات دانش بنیان در شهرک صنعتی سپهر شهرستان نظرآباد، اظهار کرد: حرکتی که در حوزه شتاب دهنده ها از جمله بیوتک وجود دارد در شهرستان ها نیز آغازشده امیدواریم با این روند بتوانیم بسیاری از مسائل را حل کنیم.

توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می گردد

وی با تأکید بر اینکه روش های به کارگیری شتاب دهنده ها توسعه بیشتری خواهد یافت، گفت: آنچه از ما به یادگار می ماند نسل جدید کارآفرینی در حوزه داروسازی نوین و با تکیه بر سیستم و تکنولوژی جدید است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های تولیدی و دانش بنیان برای کشور ارزش افزوده ایجاد می نمایند. در حال حاضر جوانان کارآفرین و متخصص در این شرکت ها مشغول فعالیت هستند.

ستاری با بیان اینکه توسعه و نوآوری در بسیاری از حوزه ها از سوی معاونت علمی و فناوری دنبال می گردد، گفت: در امسال برنامه جدی برای توسعه شتاب دهنده ها داریم.

وی با تأکید بر اینکه در حوزه دارو به یاری وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو شیوه های جدید را با نظارت بیشتری دنبال می کنیم، گفت: در حوزه هایی از جمله ثبت دارو و انجام آزمایش های بالینی اقدامات خوبی اجرا شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اضافه نمود: خوشبختانه در سایه همکاری بخش های مختلف شاهد ثبت دارو توسط جوانان در استارت آپ ها هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید