ابرهای سیاه ناامیدی را کنار بزنید

صدوبیست وچهارمین شماره هفته نامه شنبه منتشر شد. در این شماره مجید دهبیدی پور، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف از راه اندازی منطقه نوآوری شریف، نیازهای آموزشی و تربیتی اکوسیستم استارتاپی و آسیب شناسی منتور شیپ می گوید.

ابرهای سیاه ناامیدی را کنار بزنید

دهبیدی پور در این گفت وگو از ناحیه نوآوری شریف که 250 هکتار مساحت دارد و بیش از 450 شرکت در آن جمع شده اند سخن گفته و تاکید بر امیدواری و برون رفت از مسائل و شرایط سخت کنونی دارد.

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته با عنوان استارتاپ های ایران زیر پونز، به آنالیز راه های برون رفت از بحران ها و روزهای سخت اقتصادی پرداخته و رقیب اصلی استارتاپ ها را تحریم و شرایط بد اقتصادی برشمرده است.

رضا جمیلی نیز در یادداشت خود با عنوان فریبا خانم یک استارتاپ دارد در مورد راه اندازی استارتاپ فروش آنلاین یکی از زلزله زدگان کرمانشاه نوشته است.

در صفحه اکوسیستم دنیا این شماره، گزارشی از اکوسیستم در حال پیشرفت کویت، مراکز توسعه کارآفرینی ترکیه و اکوسیستم صنعتی سنگاپور منتشر شده است.

در صفحه شروع راه این شماره، استارت آپ های باران رویا، تیک تایم و حساب و کتاب معرفی شده اند. مسعود عسگریان از هزاردستان شهرزاد و بازی های موبایلی گفته و مهدی غیورزاده نیز از حضور و غیاب آنلاین در تیک تایم سخن گفته است.

برای خرید نسخه کاغذی شنبه به وب سایت این مجله (shanbemag.com) مراجعه کنید و برای دانلود نسخه pdf می توانید از سایت جار اقدام نمایید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "ابرهای سیاه ناامیدی را کنار بزنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابرهای سیاه ناامیدی را کنار بزنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید